LUKO, s. r. o.

LUKO, s. r. o - vyrų marškinių gamintojas nuo 1880 m. Tai šeimos verslas, kuriame dirba 42 darbuotojai ir kasdien pagamina apie 150 vnt produkcijos. Visi jų gaminiai yra sukurti ir pagaminti jų firmoje.

UAB VOLLIT

UAB VOLLIT - išskirtinis „Beretta group“ - Beretta, Sako, Tikka, Franchi, Benelli distributorius Lietuvoje bei Latvijoje - bei Swarovski, Kahles, Docter, Remington, Hallyard, Yukon, Pulsar prekinių ženklų platintojas Lietuvoje.

ZALA ARMS

Tarptautinėje aktyvaus laisvalaikio, medžioklės ir žūklės parodoje HHS 2018 ZALA ARMS pristatys Lietuvoje gaminamus ir pasaulyje gerai jau žinomus šovinius lygiavamzdžiams šautuvams, taip pat pertaisytus 9 mm Luger šovinius sportininkams. Fazanų medžioklė.

SIA DIOGRAT

Įmonė iš Latvijos SIA DIOGRAT augina šaltalankius ir iš jų gamina įvairius gaminius: sultis, gėrimus, uogienes, saldainius ir t.t. Tarptautinėje aktyvaus laisvalaikio, medžioklės ir žūklės parodoje HHS 2018 pristatys gaminius iš šaltalankių. Bus sulčių, saldainių, uogienių ir t.t.

UAB „Taurakalnis“

UAB „Taurakalnis“ Tarptautinėje aktyvaus laisvalaikio, medžioklės ir žūklės parodoje HHS 2018 savo stende 5. B05 pristatys sertifikuotus seifus tiek ginklams, tiek dokumentams, tiek vertybėms saugoti. Turi profesionalią įrangą pervežti seifus laiptais.

Armijai ir civiliams

UAB Baltijos arsenalas („Armijai ir civiliams“) Tarptautinėje aktyvaus laisvalaikio, medžioklės ir žūklės parodoje pristatys atstovaujamus prekinius ženklus: 511Tactical (taktinė apranga ir aksesuarai), Zamberlan (turistams ir medžiotojams skirta avalynė), Mora (turistams ir medžiotojam

VIDAS SAKALAUSKAS

Tarptautinėje aktyvaus laisvalaikio, medžioklės ir žūklės parodoje HHS 2018 Vidas Sakalauskas pristatys baldus, suvenyrus pagamintus iš ragų.

Oksalis

Oksalis - laisvalaikio ir medžioklės prekių tinklas Lietuvoje.

Aisės žūklė

Tarptautinėje aktyvaus laisvalaikio, medžioklės ir žūklės parodoje HHS 2018 AISĖS ŽŪKLĖ pristatys platų Aisės blizgių asortimentą, nuo vasarinių, žolinių iki velkiavimo blizgių, kurios yra gaminamos Lietuvoje, remiantis Lietuvos žvejų patirtimi.

UAB Horo mechanika

UAB Horo mechanika Tarptautinėje aktyvaus laisvalaikio, medžioklės ir žūklės parodoje HHS 2018 lankytojams bei dalyviams pristatys AQUA STORM valtis, STORM valčių variklius, SPORT-BRELLA paplūdimio skėčius ir kėdes, laisvalaikio prekes.

Antano Truskausko medžioklės biuras „Felis“

Medžioklinio turizmo biuras „Felis“ organizuoja trofėjinę medžioklę visame pasaulyje – pristatysime medžioklės užsienyje pasiūlymus tiek naujokams, tiek patyrusiems išskirtinių trofėjų medžiotojams. Taip pat bus pristatomas A. Truskausko medžioklės ir gamtos muziejus.

SWAROVSKI OPTIK ir KAHLES

SWAROVSKI OPTIK ir KAHLES - aukščiausios kokybės optiniai prietaisai laisvalaikiui, medžioklei bei sportui. Tarptautinės aktyvaus laisvalaikio, medžioklės ir žūklės parodoje SWAROVSKI OPTIK, KAHLES pristatys 2018 metų naujenas.

Uab Gendomas

Aktyvaus laisvalaikio, medžioklės ir žūklės parodoje HHS 2018 lauke Jūsų lauks UAB GENDOMAS. Tai įvairūs kaimiški mėsos gaminiai: šalto rūkymo, vytinti. HHS 2018 parodos metu galėsite įsigyti šių mėsos gaminių už patrauklią kainą.

PURNAVU MUIŽA

PURNAVU MUIŽA - išskirtinis „Blaser“, „Zeiss“, „Sitka“, „Alaska Elk“, „Ruag“ ir daugelio kitų prekių ženklų platintojas. PURNAVU MUIŽA įkurta 2008 metais.

UAB Nemo Group

UAB Nemo Group – žvejybinių masalų „Apetito Baits“ gamintojai, taip pat „Ger-line“ vokiečių valų gamintojo oficialūs atstovai Lietuvoje. Tarptautinės aktyvaus laisvalaikio, medžioklės ir žūklės parodos HHS 2018 metu, 3.49 stende, galėsite susipažinti su visa „Apetito Baits“ masalų gama.

PEILININKŲ ASOCIACIJA

Peilininkų asociacija vienija peilininkus, t.y. peilius gaminančius, kolekcionuojančius, peiliais prekiaujančius ar kitaip su peilininkyste susijusius asmenis, padeda, pataria ir koordinuoja peilininkų veiklą bei vykdo edukacinę ir švietėjišką veiklą.

UAB Volfora

UAB Volfora - ginklai ir medžioklės reikmenys. Apranga ir avalynė. Tarptautinės aktyvaus laisvalaikio, medžioklės ir žūklės parodoje HHS 2018 bus pristatymai: ginklų, aprangos, avalynės ir aksesuarų. Parodos metu bus nuolaidos iki 50% .

Vipleather

Vipleather - rankų darbo gaminiai iš natūralios odos medžioklei: dėklai šautuvams, peiliams, šoviniams, šautuvų diržai ir įvairūs suvenyrai. Taip pat ir užsakomoji gamyba. Daugiau informacijos http://www.vipleather.eu

Vilniaus Ginklai

Vilniaus Ginklai – labiausiai ginkluota parduotuvė Lietuvoje!

UAB „VANGITA“

UAB „VANGITA“ užsiima žvejybinių kelionių organizavimu Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje.

UAB „ŠERNO PĖDA“

UAB „ŠERNO PĖDA“ – mėsos perdirbimo įmonė, įsikūrusi Panevėžyje. Išskirtinė produkcija – iš žvėrienos (elnienos, stirnienos, briedienos, šernienos, bebrienos).  Taip pat strutienos, avienos, jautienos ir kiaulienos gaminiai.

SEGRIS

www.segris.lt – elektroninė medžioklės reikmenų bei aksesuarų parduotuvė.

Rimas Ramonas

Rimas Ramonas - žinomas Lietuvos spiningautojas, daugelio Lietuvos bei užsienio spiningavimo varžybų nugalėtojas ir prizininkas, žūklės žurnalų ir populiarių televizijos laidų žūklės tematika bendraautorius.

UAB Pro Marine

UAB Pro Marine savo veiklą Lietuvoje pradėjo nuo 2008 m. Pagrindinės veiklos kryptys tai mažmeninė ir didmeninė prekyba valtimis, baidarėmis, varikliais, inkarais, gelbėjimosi liemenėmis ir kitais produktais pramogai ant vandens ir prie jo.

MEDŽIOKLIS

Medžioklės, savigynos ir laisvalaikio prekės. Parodos metu MEDŽIOKLIS pristatys „HART“ naujausią rūbų bei batų kolekciją, taikymosi lazdas, priemones nuo uodų, „salduko“ prieskonius žvėrienai.

Medības/Medžioklė

Medžioklė - tai žurnalas lietuvių kalba apie medžioklę, ginklus, įrangą, teisę, įdomius žmones ir skaniausi patiekalų receptai medžiotojams. Teminiai pokalbiai ir patarimai medžioklinių šunų pasirinkimui ir dresūrai.

LSTUDIJA

LStudija - orginalių rankų darbo suvenyrų gamyba iš natūralaus briedžio rago. Kaklajuostės, raktų pakabukai, auskarai, vėriniai, sagės yra graviruojami gyvūnų piešiniais. Gali išgraviruoti jūsų pageidaujamą piešinį tekstą ar logotipą.

UAB Inforta

UAB „Inforta“ atstovauja Ukrainos gamyklą „Acropolis“, kuri gamina žvejybos bei medžioklės aksesuarus. Ivairūs dėklai, tašės, skrybelės, avalynė ir kt.

Lietuvos grilio ir barbekiu asociacija

Parodoje savo veiklą pristatys Lietuvos grilio ir barbekiu asociacija, asociacijos nariai jus vaišins rėmėjų duotais ir parodos metu iškeptais produktais. Supažindinsime su naujais grilio produktais, kurie populiariausi šiuo metu pasaulyje.

UAB Baltic Fishing

UAB Baltic Fishing, įmonė, geriau žinoma kaip prekinis ženklas „Geležinis Lydys“, ir elektroninė parduotuvė www.gelezinislydys.lt. Oficialus kompanijos Maver atstovas Lietuvoje.

AB GIRAITĖS GINKLUOTĖS GAMYKLA (GGG)

AB GIRAITĖS GINKLUOTĖS GAMYKLA (GGG) - moderni mažo kalibro šovinių gamykla, veikianti Lietuvoje nuo 2000 m. Įmonės veikla – karinės ir civilinės amunicijos gamyba.

Karinės amunicijos gamyba:

STANLEY

Legendiniai termosai – kai kalbama apie „Stanley“, neretai būtent taip vadinami populiariausi amerikiečių prekinio ženklo produktai. Ir ne be pagrindo. Daugiau nei šimtą metų, kelioniniai indai „Stanley“ yra smagiausių nuotykių liudininkai.

ASU MEDŽIOKLĖTYROS LABORATORIJA

Aleksandro Stulginskio universitetas Miškų ir ekologijos fakultetas Medžioklėtyros laboratorija.

UAB ARMOTA

UAB Armota - medžioklės reikmenų parduotuvė. Nuo 2017 metų UAB „ARMOTA“ yra oficialus atstovas ROVINCE (Olandija) produkcijos Baltijos šalyse. Kompanija yra užpatentavusi ZECK-PROTEC technologiją, kuri net 98% garantuoja apsaugą nuo erkių įkandimo.

FOREST TRAVEL LTD

FOREST TRAVEL LTD yra medžioklės turų organizatorių agentūra, įsikūrusi Latvijoje. Jie siūlo ir organizuoja medžioklės keliones Latvijoje ir užsienyje, turi partnerių Rusijoje, Lenkijoje, Namibijoje ir kitose šalyse visame pasaulyje.

Fanatikai

UAB FANATIKAI – nuo 2004 perspektyvi kompanija, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba žūklės prekėmis. Specializuodamiesi karpinėje ir jūrinėje žvejyboje užtikriname platų prekių asortimentą ir aukštą jų kokybę.

DOVANA MEDŽIOTOJUI

Sveiki esu Markas Kaušinis.

Danila Hunt

Danila Hunt tai „Medžioklinės Kelionės“ – medžioklių organizavimas.

CAROLINAKMIT

CAROLINAKMIT -  tai kokybe ir nesenstančiu klasikiniu stiliumi pasižymintys praktiški ir elegantiški gaminiai iš natūralių kailių.

Basic Fashion Ltd

BASIC FASHION LTD yra Suomijos didmeninė kompanija drabužių verslo srityje nuo 1987 metų. Jie yra vieni iš didžiausių Suomijos importo/eksporto kompanijų. „WOOD`N TRAIL“ - tai platus ir aukštos kokybės medžioklės rūbų asortimentas parduodamas tik Europoje ir tik BASIC FASHION LTD.

GARMIN

Garmin yra GPS ir aktyvaus laisvalaikio elektronikos produktų gamybos lyderis, kurio produktai išsiskiria unikaliomis funkcijomis ir ilgaamžiškumu.

AUTODETA

„Alytaus Ginklai“ – didžiausia medžioklės bei savigynos reikmenų parduotuvė Pietų Lietuvoje.

AAKNIVES

Anri Ananins atstovauja AAKNIVES kompaniją, kuri gamina ir parduoda unikalaus dizaino peilius. AAKNIVES garantuoja labai aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą.