Tauro rago ir Litexpo organizuojama Aktyvaus laisvalaikio, medžioklės ir žūklės paroda HHS 2017 vyko kovo mėnesio 17–19 dienomis Vilniaus parodų rūmuose Litexpo. Ši paroda pasiekė savo augimo rekordą – lankytojų dėmesiui prekes ir paslaugas siūlė daugiau 112 Lietuvos ir užsienio įmonių.  Parodą aplankė 21 402 lankytojai, kuriuos džiugino plati ir įdomi programa. Visų dėmesį patraukė Elnių kvieslių čempionatas. Kepsninių varžytuvėse savo meną demonstravo patyrę virtuvės šefai.  Lauke buvo galima susipažinti su medžioklinių veislių šunimis. Vyko kurtų varžybos su mechaniniu kiškiu ir tarnybinių šunų pasirodymai. Parodos lankytojai degustavo patyrusių virtuvės šefų ruoštą ir keptą danielių.

HHS 2017 tai pirmoji ir vienintelė  paroda Europoje, kur leidžiama prekiauti medžiokliniais ginklais. Į parodą atvykę interesantai galėjo už patrauklią kainą įsigyti lygiavamzdžių ir graižtvinių šautuvų. Čia pat buvo galima įsigyti rūbų, avalynės ir kitų reikalingų prekių aktyviam laisvalaikiui.

HHS 2017 lankytojų laukė staigmena: pagrindinis parodos partneris Turkish Airlines vienam laimingajam suteikė apdovanojimą. Tai du lėktuvo  bilietai į bet kurį pasirinktą miestą. Loterijoje dalyvavo visų lankytojų bilietai, o nugalėtoju tapo Arūnas Samsonas.

Susidomėjimas auga, dalyvių skaičius kasmet daugėja. HHS 2017 grynasis parodos dalyvių užimamas plotas siekė 3 924 kv. m, suorganizuota virš 40 specializuotų pranešimų, prekių ir paslaugų pristatymų.