CAROLINAKMIT
carolinakmit

CAROLINAKMIT -  tai kokybe ir nesenstančiu klasikiniu stiliumi pasižymintys praktiški ir elegantiški gaminiai iš natūralių kailių. Visi kailiniai gaminiai siūvami tik iš aukščiausios kokybės kailių, kurie yra įsigyjami ne tik iš Kanados kailių aukcionų, bet ir superkami vietinėje Baltijos rinkoje. CAROLINAKMIT vertina kiekvieną klientą, todėl siekia, kad jų kuriamas produktas taptų praktišku, elegantišku ir ypatingu kiekvieną dieną.

HHS 2018 metu bus pristatytas vienetinis gaminys
carolinakmit1
Tarptautinės aktyvaus laisvalaikio, medžioklės ir žūklės parodos HHS 2018 metu bus pristatyti naujausi modeliai iš bebro, ryžos lapės ir audinės kailių. Taip pat bus pristatytas vienetinis gaminys iš Sibiro Mamuto kailio. Ekspozicijoje bus puskailiniai, kailiniai, liemenės, pledai, šalikėliai, įmautės (kojinės) iš bebro, lapės, usūrinio šuns, audinės, bei Sibiro Mamuto kailių.
Specialūs pasiūlymai parodos metu
carolinakmit2
HHS 2018 parodos metu, CAROLINAKMIT stende 5.D12 bus galima pasikeisti bebro, lapės, usūrinio šuns išdirbtus kailius į mūsų jau pagamintus gaminius. Gaminiams bus taikomos ženklios nuolaidos. Šalikėliams parodos metu bus suteikiama 50 proc. nuolaida. Taip pat bus galima užsisakyti siuvimo paslaugas.