Lietuvos grilio ir barbekiu asociacija
pagrindine grilininkai

Parodoje savo veiklą pristatys Lietuvos grilio ir barbekiu asociacija, asociacijos nariai jus vaišins rėmėjų duotais ir parodos metu iškeptais produktais. Supažindinsime su naujais grilio produktais, kurie populiariausi šiuo metu pasaulyje. Parodysime ir pavaišinsime jus rėmėjų produktais, pamokinsime, kaip pasimarinuoti, pasiruošti ir išsikepti norimus produktus ant grilio. Papasakosime apie naujausias tendencijas, mėsos brandinime, jo paruošime ir kepime. Jei neturite, galėsite įsigyti įvairių grilių, o jei turite, galėsite pasikonsultuoti kepimo klausimais. Griliaus sezonas jau ant nosies, mes jau startuojam ir kviečiame apsilankyti„ Aktyvaus laisvalaikio, medžioklės ir žvejybos parodoje kovo 23-25 dienomis.

Vaišės parodos dalyviams, bei lankytojams
2 nuotrauka grilininkai
Specialiai jums, parodos lankytojai, šeštadienio popietė nusimato neeilinė. Kartu su parodos organizatoriais „Tauro ragas“ Lietuvos grilio ir barbekiu asociacija paruošė ir sausai brandina elnią, bebrą, ir ėriuką, kuriuos keps 8-10 val ir vaišins parodos dalyvius, bei lankytojus.
HHS 2018 parodos metu - akcijos ir konkursai
1 nuotrauka grilininkai
Tarptautinės aktyvaus laisvalaikio, medžioklės ir žūklės HHS 2018 parodos metu Lietuvos grilio ir barbekiu asociacija organizuos akciją-konkursą, kurio metu, vienas iš parodos dalyvių turės galimybę laimėti prizą, susijusį su griliaus tematika.