MEDŽIOKLIS
Pagrindine medzioklis

Medžioklės, savigynos ir laisvalaikio prekės. Parodos metu MEDŽIOKLIS pristatys „HART“ naujausią rūbų bei batų kolekciją, taikymosi lazdas, priemones nuo uodų, „salduko“ prieskonius žvėrienai.

1990 m. HART pradėjo kurti „Medžioklės kolekciją“, atspindinčią bendrovės inovacijų, dizaino ir kokybės filosofiją. Remdamasi savo išsamiomis žiniomis apie žvejybos, medžioklės, lauko ir mados pasaulį, HART sukūrė visą aprangos ir avalynės liniją, savo unikalų stilių puikiai pritaikė medžioklei ir laisvalaikiui gamtoje. HART komandą sudaro įvairių tautybių darbuotojai - tai sporto, žvejybos, medžioklės specialistai, mados dizaineriai ir kt. HART „Medžioklės kolekcijoje“ - nuo itin šiltų, maloniai dėvimų, išskirtinių techninių savybių drabužių, skirtų labai šaltoms šiaurės Europos šalims iki lengvų, kvėpuojančių striukių ir kelnių, kurios puikiai tinka švelnesniam klimatui. HART prekės ženklas gerai žinomas visose pasaulio šalyse. Idealus kainos ir kokybės santykis. MEDŽIOKLIS džiaugiasi galėdamas pristatyti HART kompaniją Lietuvai.

Tik išskirtinai Tarptautinės aktyvaus laisvalaikio, medžioklės ir žūklės parodos HHS 2018 lankytojams, MEDŽIOKLIS rengia HART „Medžioklės kolekcijos“ rūbų pristatymus, kurie vyks kovo 23 dieną 17:00 val ir kovo 24 dieną 11:00 val. Nepraleiskite progos pamatyti išskirtinį HART „Medžioklės kolekcijos“ rūbų madų šou!

Medžioklės, savigynos ir laisvalaikio prekės
1 nuotrauka medzioklis
Medžioklės, savigynos ir laisvalaikio prekės
2 nuotrauka medzioklis