Rimas Ramonas
Pagrindine RimasRAM

Rimas Ramonas - žinomas Lietuvos spiningautojas, daugelio Lietuvos bei užsienio spiningavimo varžybų nugalėtojas ir prizininkas, žūklės žurnalų ir populiarių televizijos laidų žūklės tematika bendraautorius. Jis - vienas pirmųjų spiningautojų, išpopuliarinusių mūsų šalyje tokius masalus ir žūklės technikas kaip Jerk bait ir tvičingas, kartu su šiuo tikslu suburtais spiningavimo entuziastais jau keletą metų užsiima naujausių žūklės būdų, įrankių, įrangos bei masalų „adaptacija“ mūsų vandenyse. Patikrindamas savo rankomis kiekvieną spiningą ar ritę, praktiškai išbandydamas kiekvieną masalą mūsų bei kaimyninių šalių ežeruose ir upėse, jis kartu su bendražygiais atrenka ir pasiūlo mūsų meškeriotojams pirmaujančių savo srityje gamintojų produkciją, kuri mūsų vandenyse yra išties efektyvi ir kainos bei kokybės santykio požiūriu labiausiai priimtina.

Aukščiausios klasės įranga žvejybai
1 nuotrauka Rimas
HHS 2018 parodos metu Rimas Ramonas pristatys tik kokybiškus, išbandytus, efektyviausius mūsų vandenims reikmenis spiningavimui. Aukščiausios klasės spiningai, ritės, valai, masalai ir kiti įrankiai.
Specialūs pasiūlymai parodos metu
2 nuotrauka Rimas
Tarptautinės aktyvaus laisvalaikio, medžioklės ir žūklės parodoje HHS 2018 Rimo Ramono stende 3.67 jūsų lauks nemokamos konsultacijos, sąžiningiausios prekių kainos.