UAB Inforta
Pagrindine Inforta

UAB „Inforta“ atstovauja Ukrainos gamyklą „Acropolis“, kuri gamina žvejybos bei medžioklės aksesuarus. Ivairūs dėklai, tašės, skrybelės, avalynė ir kt. Taip pat UAB „Inforta“ atstovauja Rusijos gamyklą „Raftlyer“, kuri gamina šiltus (iki -60 laipsnių) neskęstančius kostiumus, bei Italijos įmonę „Univers“, gaminančią stilingus kostiumus medžioklei. Daugiau informacijos internetiniame puslapyje www. RodHF.com

Specialus išpardavimas parodos metu
1 nuotrauka Inforta
Šiandien UAB Inforta gali džiaugtis ir didžiuotis tuo, kad jų prekės yra itin paklausios. Įdėmiai stebėdami situaciją rinkoje visiškai įsitikino, kad jų siūlomo prekės ženklo „Acropolis“ gaminiai niekuo nenusileidžia kitų gamintojų analogams, o jeigu kalbėti apie kainos ir kokybės santykį, pranašumas, jų nuomone yra Inforta pusėje. HHS 2018 parodoje UAB Inforta stende 5.B03 jūsų lauks specialus medžioklinių peilių išpardavimas!
Pelnytas prekių pripažinimas
2 nuotrauka Inforta
Jau dešimtmetį kuriami patogūs ir praktiški „Acropolis” prekės ženklo futliarai, tubusai, krepšiai ir lagaminai sulaukė žvejybos mėgėjų pripažinimo. UAB Inforta džiaugiasi, galėdama drąsiai teigti, kad šis pripažinimas yra pelnytas.